Wydział Duszpasterstwa Rodzin

Archidiecezji Krakowskiej

Dzień: WTOREK 

Godzina: 18.30

Lokalizacja: Uniwersytet Papieski Jana Pawła II przy ul. Bernardyńskiej 3.

 

Kurs obejmuje cykl czterech spotkań, które odbywają się w każdy wtorek od godziny 18:30 do 21:00, (z wyjątkiem piątych wtorków w miesiącu) w budynku Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II przy ul. Bernardyńskiej 3. Wykłady poprzedza  Msza św. o godzinie 18:00.

Ofiara za udział w kursie to 40 zł od osoby. Katechezy organizowane są w formule otwartej, nie jest wymagane wcześniejsze zgłoszenie. Zapraszamy wszystkich chętnych!

Więcej informacji: tel. 601 158 585 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

AKDN

„Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno,
odtąd jedno, chociaż nadal dwoje.”

Karol Wojtyła- Jan Paweł II

Od 7 kwietnia 2015 r. na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, ruszyły pierwsze Akademickie Katechezy dla Narzeczonych. Katechezy skierowane są do par planujących w najbliższym czasie zawarcie związku małżeńskiego.

Ich celem jest dobre przygotowanie do sakramentu. Jest to też szansa do pogłębienia swojej wiary. Tematy spotkań będą dotyczyć sakramentu małżeństwa, miłości małżeńskiej, seksualności oraz psychologii małżeństwa i rodziny. Katechezy mają za zadanie pomóc narzeczonym świadomie i odpowiedzialnie zawrzeć związek małżeński.

 

           

50 lat Encykliki Humanae Vitae - plakat ..

STUDIUM TEOLOGII RODZINY